Liščí Farma

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.
Otvíráme 26. 12. 2018

Lisci farma 291

Ubytování

Na Liščí Farmě Vás ubytujeme v  hotelu, chatkách, kempu nebo ve stanu.  Přijeďte strávit bezstarostnou dovolenou do Krkonoš!

Ubytování

Stravování

Holiday Park Liščí Farma nabízí široké možnosti stravování na různých místech areálu. Rádi pro Vás připravíme menu pro jakoukoliv příležitost. Přijeďte vyzkoušet naši vyhlášenou kuchyni.

Stravování

Rodiny a děti + animační programy

Rodinná dovolená musí přinášet radost a pohodu. Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti i jejich rodiče. Ve spolupráci s partnery jsme pro Vás vymysleli širokou nabídku doplňkových aktivit.

Rodiny a děti

Firmy a skupiny

Holiday Park Liščí Farma nabízí příjemné prostředí pro uspořádání firemní akce, skupinového pobytu v přírodě či setkání při jakékoliv speciální příležitosti. Vše pro Vás připravíme "na klíč" přesně podle Vašich přání a požadavků.

Firmy a skupiny

Wellness

Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii do dalších dní? Hledáte pohodu, klid a soukromí? Liščí Farma vám nabízí nejen příjemné prostředí, ale také wellness, kde na vás čeká finská sauna, velká vířivá vana, kneippův chodník a relaxační

Wellness