Liščí Farma

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

Lisci farma 291

Ubytování

Na Liščí Farmě Vás ubytujeme v  hotelu, chatkách, kempu nebo ve stanu.  Přijeďte strávit bezstarostnou dovolenou do Krkonoš!

Ubytování

Lisci farma 2 02

Stravování

Holiday Park Liščí Farma nabízí široké možnosti stravování na různých místech areálu. Rádi pro Vás připravíme menu pro jakoukoliv příležitost. Přijeďte vyzkoušet naši vyhlášenou kuchyni.

Stravování

 

 

 

11218065 10204173516210306 8684514460910211684 n

 

Rodiny a děti

Rodinná dovolená musí přinášet radost a pohodu. Holiday Park Liščí Farma je ideálním výběrem. Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti i jejich rodiče. Ve spolupráci s partnery jsme pro Vás vymysleli širokou nabídku doplňkových aktivit. A další připravujeme...

Rodiny a děti

kolobezkova draha large

Firmy a skupiny

Holiday Park Liščí Farma nabízí příjemné prostředí pro uspořádání firemní akce, skupinového pobytu v přírodě či setkání při jakékoliv speciální příležitosti. Vše pro Vás připravíme "na klíč" přesně podle Vašich přání a požadavků.

Firmy a skupiny

 

Wellness

Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii do dalších dní? Hledáte pohodu, klid a soukromí? Liščí Farma vám nabízí nejen příjemné prostředí, ale také wellness, kde na vás čeká finská sauna, velká vířivá vana, kneippův chodník a relaxační

Wellness

 

  Akce a aktuality

  • Nabídka pro fotbalové soustředění
  • Nabídka pro školy v přírodě a lyžařské kurzy
  • Letní tábory na Liščí Farmě
  • Bude NOVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ
  • Značená objížďka k Liščí Farmě