Firmy a skupiny

Pro firmy, skupiny, cestovní kanceláře i jednotlivce připravíme programy na míru podle přání a požadavků zákazníků. Holiday Park Liščí Farma má takřka neomezenou možnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Nabídka pro firmy

Hledáte příjemné prostředí pro uspořádání firemní akce, konference či setkání s partnery? V Holiday Parku Liščí Farma pro Vás připravíme program přesně podle Vašich požadavků.

Nabídka pro firmy

Nabídka pro skupiny

Organizujete skupinový pobyt v přírodě? Holiday Park Liščí Farma nabízí ideální prostředí pro školy v přírodě, party mladých lidí, přátel nebo seniory.

Vynechal dávku? (Ne tak s dvojnásobek částky) Pokračujte v užívání příští předepsaná doba normálně pokračovat. Obecně platí: Buďte zvláště u kojenců, Antidepressiva Sertralin 50mg malých dětí a starších lidí na svědomí dávkování. V případě pochybností, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka o možných účinků nebo opatření. Specialista na předpis dávka může lišit od informačního letáku. Vzhledem k tomu, lékaře naladit jednotlivě, měli byste použít lék podle jeho instrukcí. - Problémy Náhlé přerušení nebo nepohodlí může dojít. Z tohoto důvodu, léčba by měla být pomalé, to znamená, že se postupné snižování dávky, které mají být ukončena. Poradit, jak nejlépe svým lékařem nebo lékárníkem. - Může být léky, které se mohou vyskytnout interakce. Měli byste proto obecně stanovit před zahájením léčby s novým lékem sobě, že jste již uplatňují, lékařem nebo lékárníkem. To platí také pro léky, které jste si koupit jen občas používat nebo jejich používání již před nějakým časem. více informací: liscifarma.cz e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mob.: + 420 733 636 797

Nabídka pro skupiny

Speciální příležitosti

Plánujete setkání při nějaké speciální příležitosti? Areál Liščí Farmy je pro společenské akce jako stvořený! Rádi pro Vás uspořádáme vše, o co budete mít zájem.

Speciální příležitosti

Svatby

Hledáte ideální prostředí pro uspořádání Vašeho "Dne D"? Areál Liščí Farmy je pro Vás jako stvořený! Nebojte se být nároční. Postaráme se o Vás s veškerou péčí...

Svatby