Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Holiday Park Liščí Farma je ideálně položen. Na hranici Krkonošského národního parku, kousek od města Vrchlabí, daleko od hluku a dopravy. Bohatá příroda nabízí nespočet možností výletů a nezapomenutelných sportovních zážitků a je tak nelepším místem pro různé druhy skupinových pobytů.

Školy v přírodě

Pobyt na čerstvém vzduchu je pro děti z měst to nejlepší. Liščí Farma nabízí nejen ubytování v chatkách, ale také kvalitní stravování a mnoho možností pro aktivity dětí.

Společenský salónek je vhodný pro hodiny výuky, různé hry a jiné společné aktivity. V prostorném a bezpečně ohraničeném areálu jsou vybavená sportoviště a dětský park.

 

Dovolená s přáteli

Přemýšlíte s partou přátel, kam vyrazit? Liščí Farma je pro Vás naprosto ideálním místem!

Nejen, že ušetříte na ubytování, protože skupinám nabízíme různé zajímavé slevy, ale rádi Vám zajistíme speciální program na přání bez ohledu na délku pobytu.

Holiday Park Liščí Farma nabízí aktivní dovolenou i pro party mladých lidí. Z nabídky areálu i doplňkových aktivit si jistě vyberete i Vy! Ale nejen aktivní dovolená, ale také pohoda v zahradní restauraci u dobré hudby s pečeným selátkem může být příjemným zážitkem.

Nabídka pro cestovní kanceláře

Pro cestovní kanceláře jsme připravili řadu výhodných nabídek. Pokud máte zájem nabídnout Vašim zákazníkům dovolenou v přátelském prostředí, uprostřed krásné přírody nejvyšších českých hor Krkonoš a s možností využití skutečně velkého množství aktivit, pak se s Vámi rádi domluvíme na spolupráci. 

Fotbalové soustředění na „Lišce“

aneb příprava na novou sezónu

Propozice ke stažení

UBYTOVÁNÍ

Hotel HOLIDAY PARK LIŠČÍ FARMA – nachází se v těsné blízkosti města Vrchlabí nedaleko Janských Lázní a Ski areálu Herlíkovice v Krkonoších. K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a TV. Dále je možnost spaní v chatkách, vybavených nebo vlastních stanech.

STRAVA

Dle Vašeho výběru - plná penze, polopenze, svačiny a druhé večeře, vše včetně celodenního pitného režimu.

DOPRAVA

Vlastní nebo Vám rádi dopravu zajistíme.

TRÉNINK

V okolí Liščí Farmy je mnoho krásných přírodních tratí pro běhání a jízdu na kole, v zimě na běžkách a úžasné podmínky pro přípravu v přírodě. Pouhých 400 metrů od Holiday Parku vyrostl letos na jaře nově vybudovaný fotbalový a atletický stadion. Stadion nabízí fotbalová travnatá hřiště a jedno hřiště s UMT, 400 metrový běžecký ovál. Stadion plně vybaven pro přípravu Vašich svěřenců.

Na Liščí Farmě je beach voleyballové hřiště, tenisový kurt, trampolíny, travnaté hřiště a bazén. To vše můžete pro Váš trénink využít. V okolí farmy se nachází měřené tratě, které určitě oceníte. V zimě se upravují i na běžky. Tratě jsou naměřené na 1, 3 a 5 kilometrů.

RELAXACE

Pokud si potřebujete po náročném tréninku odpočinout, uvolnit se a načerpat energii je pro vás k dispozici hotelové wellness centrum, kde nabízíme saunu, whirpool a Kneipův chodník.

PŮJČOVNA

Naše půjčovna a servis se nachází ve Špindlerově Mlýně, kde Vašim svěřencům za velmi příznivé ceny zapůjčíme kola, lyže, apod. Vše je možné dovést přímo do Holiday Parku.  

VOLNÝ ČAS

Na Liščí Farmě lze trávit volný čas na paintballové střelnici, minigolfu, při lukostřelbě, ping pongu, stolním hokeji, kulečníku, tenisu, trampolínách, beach volleyballu. Využít můžete velké travnaté plochy či víceúčelové hřiště s brankami.

Volný čas ve Špindlerově Mlýně nabízí sjezd na Sáňkařské dráze (v zimě), aquapark, bobovou dráhu, Adventure park, sjezd na koloběžkách, přemostění Labské přehrady, horskou turistiku, trénink na MTB.

Vyjet je možné i do Dvora Králové, kde se přímo v ZOO nachází lanový park Katika Miti, který je vhodný jako alternativní trénink ke všem sportům.

BONUS

Na Vaše přání sestavíme tréninkovou jednotku na jednotlivé sportovní skupiny nebo uspořádáme např. běžecké závody s vyhlášením vítězů a předáním diplomů.

SOUSTŘEDĚNÍ

Soutředěnísestavíme na míru podle Vašich představ a požadavků!

KONTAKT

HOLIDAY PARK LIŠČÍ FARMA, www.liscifarma.cz,

kontaktní osoba - Gabriela Lukšová, tel.: +420 723 452 578, e-mail: luksova@liscifarama>.cz