Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Na Liščí Farmě se Vaše děti rozhodně nebudou nudit. Čeká je tu mnoho míst na hraní a oblíbených atrakcí.

Areál je přístupný i široké veřejnosti, nejen ubytovaným hostům

 

Dětské koutky

Pro nejmenší děti jsou u nás připraven dětské kouteky s koberci a hračkami

 

Dětský park

Hlavní atrakcí pro děti je veliké dětské hřiště se vším, co mají děti rády. Mezi oblíbená lákadla patří klouzačky, houpačky, velmi oblíbená lanovka, 3 trampolíny v zemi a jedna kulatá nadzemní a pískoviště. Zahradní "Člověče nezlob se" je další nedílnou součástí našeho sportoviště.

Větší děti jistě ocení ruské kuželky, minigolf, stolní tenis nebo petanque. A v parných letních dnech je kromě bazénu s chladnou vodou

kamagra in farmacia senza ricetta

Sportoviště

V areálu Holiday Park Liščí Farma si užijí i dospělí. K dispozici je sportoviště s víceúčelovým tenisovým kurtem, kde si můžete zahrát nejen tenis, ale také nohejbal, badminton, házenou nebo odbíjenou na umělém povrchu Grasspark. Zahrát si ovšem můžete i beachvolejbal nebo beachfotbal.

A co takhle zábava pro celou rodinu? Zahrajte si společně se svými dětmi ruské kuželky, minigolf, stolní tenis, kroket, petanque nebo zahradní "Člověče nezlob se".

Pro naše hosty je samozřejmě k dispozici bazén s osvěžující vodou

V zahradní restauraci FoxBar si můžete zpestřit příjemné posezení s přáteli u kulečníku, fotbálku, hokeje a nově i šipek.

V areálu je hostům k dispozici WiFi zdarma. 100% pokrytí v zahradní restauraci FoxBar.

Půjčovna

V Holiday Parku Liščí Farma jsme pro Vás připravili množství sportovních atrakcí a zážitkových programů. Bohatá příroda v okolí však také nabízí nespočet možností výletů a nezapomenutelných sportovních zážitků.

Cyklisté ocení četné cyklotrasy a milovníci pěší turistiky mnoho turistických a naučných stezek. V zimě si na své přijdou také lyžaři.Pro takové příležitosti je tu naše půjčovna, ve které si můžete půjčit horská kola, lyže nebo tenisové rakety a míčky, volejbalový míč, pétanque, kroket, pingpongové pálky, minigolfové vybavení nebo zkusit výuku lukostřelby.

Minizoo