Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Kterýkoliv den a roční doba nabízí příležitost k pohybu. Výjimečná poloha Holiday Parku Liščí Farma na hranici Krkonošského národního parku nabízí mnoho příležitostí pro výlety na kolech (možnost zapůjčení kola), pěší výlety, rybolov, lukostřelbu, lyžování a výuku lyžování (zajistíme zapůjčení lyží i jejich servis) a mnoho dalšího.

Také adrenalinové zážitky jsou velmi oblíbené a stále více hostů této nabídky využívá. Každý den v hlavní sezoně je možné využít aktivit spolupracující agentury, společnosti Yellow Point, dle přesného časového harmonogramu.

  1. Výlet na čtyřkolkách se startem z Liščí Farmy
  2. Paintball (hřiště na Liščí Farmě)
  3. Skálolezení v nedalekém Strážném
  4. Rodinný výlet na Jizeru (jízda na raftech)

Agentura však pro Vás připraví i program na míru, s nimi můžete vyzkoušet paragliding, bungee runnig, jízdu na koni a další.

Lyžařské areály jsou od nás vzdáleny necelé dva kilometry. Terény pro začátečníky i zkušené lyžaře jsou snadno a pohodlně dostupné. Běžecké tratě jsou krásně projeté a udržované a začínají přímo na hranici areálu.

Úžasným zpestřením Vašeho pobytu může být i jízda na saních se psím spřežením nebo třeba snowtubbing či sáňkařská dráha. V zimní sezóně mohou naši hosté využít vlastního skibusu s kapacitou 8 osob.