Ubytování

Hledáte ubytování v Krkonoších pro jakoukoliv příležitost? Z naší široké nabídky si určitě vyberete! Jen u nás si můžete dopřát klidnou dovolenou v hotelu i dobrodružné prázdniny v indiánském teepee!

Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Hotel

Pro náročnější klientelu nabízíme na Liščí Farmě ubytování v hotelu. Dopřejte si bezstarostnou dovolenou!

Hotel

Clomid (Clomiphene) je nesteroidní plodnost lék. To způsobí hypofýzu k uvolnění hormonů potřebné ke stimulaci ovulace (uvolnění vajíčka z vaječníku). Buďte opatrní při jízdě, Clomifen Rezeptfrei obsluze strojů nebo provádění jiných nebezpečných činností. Generic Clomid může způsobit rozmazané vidění nebo jiné vizuální nežádoucí účinky během nebo krátce po ukončení léčby. Informujte ihned svého lékaře, pokud máte nějaké vizuální vedlejší účinky a Sien opatrní při provádění nebezpečných činností, zejména za různých světelných podmínek. Nejsou známy žádné interakce mezi Generic Clomid a jinými léky. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete jakékoliv předpis nebo nepředepsání léky. Nikdy neužívejte více než jednu dávku generického jednoho Clomid ve stejnou dobu. Poraďte se s lékařem důvěryhodný pro další instrukce o tom, co dělat, když vynecháte dávku tohoto léku. Přečíst více informací IČO: 62024779
DIČ:CZ62024779
Mob.: + 420 733 636 797
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kemp a quickcamp

Milovníkům kempování v přírodě Holiday Park Liščí Farma nabízí plně vybavený kemp s celoročním provozem a možností dlouhodobého stání. Cestovatelé jistě ocení služby našeho quickcampu.

Kemp a quickcamp


Mobilní buňky

Liščí Farma pro Vás připravila plně vybavené mobilní buňky. Chcete prožít dovolenou v přírodě s celou rodinou a nechce se Vám balit tu spoustu věcí? Postaráme se za Vás.

Vybavené stany

Ubytování v chatkách

Vyrazte na výlet do přírody s větší skupinou! Ubytování v chatkách je vhodné především pro mladé lidi, dovolenou s dětmi a školy v přírodě.

Ubytování v chatkách

Karavanový kemp

Liščí Farma je jedinečný karavanový kemp v bezprostřední blízkosti Krkonoš. Perfektní zázemí, možnost dlouhodobého stání pro karavanyvýborná dostupnost lyžařských středisek v Krkonoších.

Karavanový kemp

Ubytování v dřevostavbách

Ubytování v dřevostavbách