Vyžití

Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti a jejich rodiče, sportovní vyžití i možnost načerpat energii. Výjimečná poloha na hranici Krkonošského národního parku nabízí nespočet dalších příležitostí.

RajDeti 800x534

ráj dětí

Hlavní atrakcí pro děti je veliké dětské hřiště se vším, co mají děti rády. Mezi oblíbená lákadla patří skluzavky, houpačky, lanovka, trampolíny a pískoviště. Zahradní "Člověče nezlob se" je další nedílnou součástí našeho areálu.

sportoviste 800 534

sportoviště

K dispozici je víceúčelový tenisový kurt pro tenis, nohejbal, badminton, házenou nebo odbíjenou na umělém povrchu Grasspark. Beachvolejbal hřiště a hřiště na malou kopanou. Pro hosty je k dispozici i bazén s osvěžující vodou.

wellness 800x534

wellness

Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii? Hledáte pohodu, klid a soukromí? V privátním wellness na vás čeká finská sauna, vířivka, Kneippův chodník, relaxační zóna a masáže.

okoli 800x534

okolí

Výlety na kolech, pěší výlety, rybolov, lyžování i adrenalinové zážitky. Okolí našeho areálu nabízí mnoho zajímavých míst k výletům a řadu jedinečných akcí, kvůli kterým stojí za to se k nám vydat po celý rok.

Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za dočasná omezení a nefunkčnost některých odkazů.