Vyžití

Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti a jejich rodiče, sportovní vyžití i možnost načerpat energii. Výjimečná poloha na hranici Krkonošského národního parku nabízí nespočet dalších příležitostí.

sportoviste 800 534

sportoviště

K dispozici je víceúčelový tenisový kurt pro tenis, nohejbal, badminton, házenou nebo odbíjenou na umělém povrchu Grasspark. Beachvolejbal hřiště a hřiště na malou kopanou. Pro hosty je k dispozici i bazén s osvěžující vodou.

wellness 800x534

wellness

Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii? Hledáte pohodu, klid a soukromí? V privátním wellness na vás čeká finská sauna, vířivka, Kneippův chodník, relaxační zóna a masáže.

LetniScena 800x534

letní scéna

Zastřešené pódium s ozvučením a tanečním parketem nabízí vhodné zázemí pro pořádání animačních programů pro rodiny s dětmi, koncertů, divadelních představení, karaoke párty a jiných veřejných vystoupení.

okoli 800x534

okolí

Výlety na kolech, pěší výlety, rybolov, lyžování i adrenalinové zážitky. Okolí našeho areálu nabízí mnoho zajímavých míst k výletům a řadu jedinečných akcí, kvůli kterým stojí za to se k nám vydat po celý rok.

Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za dočasná omezení a nefunkčnost některých odkazů.